فناوری جهان امروز محصولاتی را به بازار عرضه می‌کند که قبل از آرزوی شما به نیازهای‌تان پاسخ خواهند داد.

فناوری جهان امروز محصولاتی را به بازار عرضه می‌کند که قبل از آرزوی شما به نیازهای‌تان پاسخ خواهند داد.

نوآوری در تولید قاب محافظ گوشی از آن جمله است. حتی اگر نخواهید برای محافظت گوشی همراه خود از کیس محافظ استفاده کنید، باز هم مجبورید برای بهره‌مندی بیشتر از امکانات فناوری، از قاب توسعه یافته در پروژه Flex Case با همکاری دانشگاه علوم کاربردی Upper Austria و مایکروسافت استفاده کنید.

Flex Case
Flex Case

وقتی کیس گوشی را باز می‌کنید، بخش محافظ صفحه آن تبدیل به صفحه لمسی خواهد شد که امکانات بیشتری به گوشی اضافه می‌کند. برای مثال برای بزرگ‌نمایی تصویر و… نیاز به لمس دوگانه صفحه اصلی گوشی نخواهید بود، بلکه همان‌طور که در تصویر می‌بینید با فشردن قاب محافظ این کار انجام خواهد شد. هم‌چنین با تغییر زاویه تای صفحه محافظ با صفحه گوشی نیز می‌توان کارهای سفارشی‌تر انجام داد!

برای پیمایش نقشه نیز می‌توان گوشه صفحه محافظ را به سمت جلو یا عقب خم کرد. در واقع پیزو الکتریک نصب شده در قاب کیس قادر به درک لمس، فشار، لغزش و شدت خمیدگی است. تمامی این اشارات را می‌توان به عنوان میان‌بر در اپلیکیشن‌های گوشی استفاده کرد.

تصور کنید هنگام مطالعه کتاب الکترونیکی، فقط با لمس و خم کردن گوشه قاب محافظ، کتاب را ورق بزنید؛ درست شبیه آن چیزی که با کتاب واقعی چاپی انجام می‌دهید.

هم‌چنین با یکپارچه‌سازی صفحه‌نمایش جوهر الکترونیکی قاب محافظ با صفحه اصلی گوشی، ابعاد صفحه مورد نمایش به آسانی دو برابر خواهد شد.

کاغذ الکترونیک یا جوهر الکترونیک نوعی فناوری صفحه نمایش است که تصویری شبیه اثر جوهر روی کاغذ را ایجاد می‌کند. این نوع صفحات نمایش یا در واقع کاغذهای الکترونیکی همانند کاغذهای معمولی فقط نور محیط را بازتاب می‌کنند و از این لحاظ برعکس صفحه نمایش‌های معمولی که از خود نور دارند، هستند. همین امر باعث کاهش چشم‌گیر مصرف باتری می‌شود، به نحوی که بسیاری از این کاغذها می‌توانند بدون استفاده از الکتریسیته به مدّت نامحدودی نوشته‌ها و تصاویر ثابت را نشان دهند. هم‌چنین مطالعه کاغذهای الکترونیکی به دلیل ثابت بودن تصویر و عدم نوسازی دایمی تصاویر، زاویه دید بزرگ‌تر و انعکاس نور محیط به جای تابش نور، خیلی آسان‌تر و مطلوب‌تر از صفحات نمایش معمولی است.